Služba za informatičku potporu

Obavještavaju se svi studenti da od ove akademske godine na stranici www.unipu.hr i na stranici fakulteta/odjela na kojem studiraju mogu pristupiti intranetu. Posjetite te stranice i prvi vrhu stranice odaberite dugme "AAI@EduHr Prijava". Nakon što upišete svoje korisnicko_ime@unipu.hr i lozinku pojavit će vam se popis svih vaših kolegija s poveznicama na stranice tih kolegija - svaka web stranica kolegija ima sekciju za obavijesti, a na vašoj personaliziranoj intranet stranici moći ćete vidjeti je li netko od nastavnika postavio nove materijale. A tu se nalazi i sličica "moodle" koja vas vodi na e-učenje stranicu kolegija.

Od sada sve najvažnije informacije imate na jednom mjestu - vašoj osobnoj intranet stranici!